Menü Kapat

Saygıdeğer Paydaşımız;

Firmamız, çeyrek asırlık bir deneyim ile elektronik, tıbbi cihaz, hastane bakım onarımı teknik yönetimleri, personel yönetimleri, envanter takibi, emtia ve stok yönetimleri, e-dönüşüm, sualtı teknolojileri, robotik sistemler, siber güvenlik, yazılım ve uygulamalar, Akla ve mantığa yatkın, bir sonucu olan iş geliştirme konularına açık, ilgili alanlarda teknik ve ticari  ilgili mühendislik ve idari kadrolarla faaliyet göstermiş ve göstermektedir.

Her işin; İdari, Teknik, Mali, Hukuki, Bürokratik, Diplomatik, Siyasi ve İnsani yapısı vardır. Bu süreçler doğru yönetilebilirse işler anlam kazanır.

SETTURK;

Doğru Bilgi, Doğru İnsan, Doğru Yer, Doğru Zaman, Doğru İş, Doğru Ürün denklemini bir araya getirerek, verimli iş zemini oluşturmak için kurulmuştur.

Profesyonel  iş yaşamında elde edilmiş bütün deneyimleri, bilimsel çalışmalarla netleşmiş  bilgileri,  huzurlu ve verimli iş yönetimini  hayata geçirmek için Doğru Bilginin gücünü; Ahilik Kültürümüzde damıtılmış, çıraklık, kalfalık, ustalık hiyerarşisinde, geçmişin saflığı ve maharetini, günümüz teknoloji ve hızı ile bütünleştirerek, paydaşlarımızın iş hayatına bilgi yönetim platformu ve ticarileşme yöntemleri sunar.

SETTURK;

Sağlık, Enerji, Teknoloji ve Akıllı İş Yönetimi alanlarında ticari hizmetler vermektedir.

SETTURK;

Değerleriniz için, Zaman ve Enerji kazandırır…